facebook

U Jarka PDF Print Adres email
Firmowy Wizytownik
Środa, 28 marca 2012 06:53

b_150_100_16777215_0___images_stories_2012-03_firmowy2.jpgZakład Fotograficzny U Jarka w roku 2012 obchodzi 30 rocznicę powstania. Założycielem firmy jest Jarosław Deka, absolwent Policealnego Studium Fotograficznego w Katowicach, który na początku lat 80-tych postanowił właśnie w Żywcu rozwijać swoją pasję, jaką jest fotografia, budując na niej swoją karierę zawodową.

Podstawą działalności firmy jest myśl, iż „liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta”, która od początku wytyczała ścieżki rozwoju zakładu. Dużym sukcesem firmy jest stała współpraca z najważniejszymi firmami i instytucjami, które korzystają z szerokiej gamy usług. Przez szereg lat obsługa fotograficzna najważniejszych uroczystości miejskich (historyczne rocznice, TKB, Dni Żywca, Żywieckie Gody) powierzana była właśnie Foto u Jarka.
Dziś firma mieści się w centralnym punkcie miasta, w zabytkowym budynku – świadku przeszłości Żywca. Bezpośrednie sąsiedztwo zabytków miasta zobowiązuje do nawiązywania do historii i tradycji. Dlatego też często wykonywane są produkty związane nierozłącznie właśnie z tematyką miejską. Można tu nabyć stylowe pocztówki, kubki oraz inne fotoprezenty z fotografiami Żywca.
b_150_100_16777215_0___images_stories_2012-03_firmowy.jpgFirma angażuje się w działalność charytatywną stale współpracując ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych, ZNP, ZHP oraz innych instytucji działających na terenie miasta. W firmie zatrudniane są osoby niepełnosprawne.
Przez wszystkie lata pracy zakładu, dla stałego podnoszenia jakości świadczonych usług, modernizowany jest park maszynowy, zgodnie z najnowszymi normami dotyczącymi obróbki fotografii. Obecnie zakład dysponuje nowoczesnymi maszynami cyfrowymi, naświetlającymi w systemie HD, co pozwala uzyskać optymalną jakość zlecanych prac.
Zakład dysponuje doskonale wyposażonym, dużym atelier, gdzie wykonywane są profesjonalne sesje zdjęciowe od prostych fotografii do dokumentów począwszy, poprzez sesje rodzinne, towarzyskie, grupowe, indywidualne, ślubne, komunijne, po rozbudowane sesje do portfolio dla modelek i modeli, a także sesje reklamowe dla firm i przedsiębiorstw.
b_150_100_16777215_0___images_stories_2012-03_firmowy3.jpgFoto u Jarka od paru lat jest macierzystą firmą Studia Reklamowego Vistudio oraz Kawiarni Wiedeńskiej DeKaffe. Obie te firmy działając pod skrzydłami Foto u Jarka stale wzbogacają swoją ofertę kierowaną do szerokiej rzeszy klientów.
Atutem Zakładu jest fakt, iż firma zatrudnia młodych ludzi z pasją, pozwalając im kreować nowoczesny i solidny wizerunek Foto u Jarka.

 

 

 

b_150_100_16777215_0___images_stories_2012-03_firmowy1.jpg"Pasja fotografowania w połączeniu z wypracowanymi przez lata zasadami pracy, jest dla mnie gwarancją zadowolenia klienta. Za tym nieodłącznie idzie sukces, co z kolei daje mi satysfakcję osobistą."

Jarosław Deka
Założyciel Foto „U Jarka”