facebook

Recepta na młodość PDF Print Adres email
Zdrowie i Uroda
Piątek, 25 maja 2012 07:15

b_150_100_16777215_0___images_stories_2012-05_recetpta.jpgNapięta i naprężona skóra, wymodelowana sylwetka i ujędrniony biust. Thermolifting dzięki promieniowaniu podczerwonemu potrafi zdziałać cuda.

 

Zabieg przeznaczony jest dla osób pomiędzy 25 a 65 rokiem życia z różnymi problemami skórnymi, w celu profilaktyki przeciwstarzeniowej, zwłaszcza po opalaniu. W innych przypadkach przydaje się szczególnie po dużej utracie wagi i dla kobiet po ciąży. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, nie uszkadza otaczających tkanek. Badania laboratoryjne nie wykazały żadnych powikłań po zabiegu. Urządzenie emituje światło szerokopasmowe podczerwone IR (900-1800 nm) z głęboko penetrującymi długościami fali, które powoduje jednolite i stopniowe rozgrzanie warstw skóry właściwej (do 65 stopni C), zapewniając jednocześnie ochronne chłodzenie powierzchniowe. Takie podgrzanie tkanki pozwala wywołać pięć pożądanych procesów:
• Natychmiastowe obkurczenie kolagenu, które objawia się wygładzaniem zmarszczek,
• Redukowanie mikrouszkodzeń termicznych, które występują w obszarze skóry właściwej i tkanki podskórnej, inicjując odnowę kolagenu oraz kwasu hialuronowego.
• Stymulacja fibroblastów do produkcji nowego kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego, dzięki czemu uzyskujemy efekt zwiększenia jędrności i gęstości skóry nawet o 30 %.
• Namnażanie się nowych fibroblastów, będących odpowiedzią na powstały mikrostan zapalny.
• Selektywne ogrzanie adipocytów. Duża absorpcja promieniowania podczerwonego IR w ludzkiej tkance tłuszczowej prowadzi do kurczenia się komórek tłuszczowych wskutek wydzielania płynnego tłuszczu w postaci wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu do przestrzeni międzykomórkowej (lipoliza). Stamtąd cząsteczki tłuszczu transportowane są do wątroby lub innych komórek (mięśni) i wchodzą do przemian metabolicznych jako źródło energii. Przy okazji technologia thermoliftingu IR poprzez natychmiastowe napinanie włókien istniejącego kolagenu, namnażanie nowych fibroblastów oraz proces lipolizy pomaga wygładzić pojawiający się cellulit bez okaleczeń skóry.
Efekt zabiegu zależy od indywidualnych predyspozycji pacjenta, jak oraz zastosowanej energii i czasu zabiegu. Najnowsze badania dowodzą, że niższa energia podana do tkanki w dłuższym czasie jest bardziej skuteczna w stymulacji kolagenu niż wysoka temperatura w krótkim czasie.
Thermolifting szczególnie polecany jest na:
• Twarz i szyję. Poprawia napięcie i elastyczność, zagęszczają skórę, likwiduje obwisłości, poprawia owal twarzy, wypłyca zmarszczki, zmniejsza pory.
• Lifting biustu. Unosi i ujędrnia biustu. Poprawia napięcie i elastyczność skóry.
• Brzuch. Obkurcza i zwiększa elastyczność skóry po zabiegach odchudzających, dietach i porodach.
• Pośladki, nogi, ramiona, plecy. Rzeźbi sylwetkę przez napięcie skóry i wymodelowanie tkanki tłuszczowej.

Kosmetolog Halina Bronowska/Centrum Kosmetyki Estetycznej Prestige w Jeleśni

 
Komentarze (1)
1 Niedziela, 14 października 2012 20:28
Basia 37
Witam.Już po pierwszym zabiegu moja skóra była mocno napięta,gładsza zmarszczki na dekoldzie płytsze ale dopiero po trzecim zabiegu to jakieś trzy miesiące od pierwszego efekt był super i jest nadal bo zaczeły działać czynniki naprawcze w skórze.Super sprawa,troche droga ale warto.Polecam

Dodaj swój komentarz

Imię :
Komentarz :