facebook

Best Sport Pro PDF Print Adres email
Firmowy Wizytownik
Poniedziałek, 04 czerwca 2012 07:45

Best Sport Pro ma swój wkład w wyposażenie obiektów sportowych na Euro 2012. Na zdjęciu Baltic Arena w Gańsku.Specjalnością żywieckiej firmy Best Sport Pro mającej swój zakład produkcyjny w Łodygowicach są sportowe wyzwania na najwyższym poziomie. Jej historia nierozerwalnie bowiem związana jest z najważniejszymi imprezami sportowymi na świecie.

Best Sport Pro jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą. Oferuje kompleksowe rozwiązania w wyposażeniu hal, stadionów oraz obiektów sportowych i widowiskowych.  - Oferujemy wszystko, co potrzebne, żeby obiekt sportowy ze stanu surowego doprowadzić do pełnej funkcjonalności – przyznaje Michał Habdas, prezes firmy - Skoncentrowaliśmy się na inwestycjach związanych z obiektami sportowymi i widowiskowymi. Dzięki temu posiadamy konieczne doświadczenie i wiedzę przekładające się na pewność dla naszych klientów.

Wiaty zawodnicze na Stadionie Narodowym zaprojektowała i zamontowała firma Best Sport Pro z Żywca.Firma specjalizuje się w:
• produkcji i montażu trybun (zewnętrznych, wewnętrznych, stałych, oraz teleskopowych, które można łatwo i szybko składać);
• produkcji i montażu siedzisk oraz krzesełek zarówno na obiekty sportowe, jak i audytoryjne (stadiony, hale sportowe, sale gimnastyczne, kina, teatry, aule);
• wykonywaniu i montażu nawierzchni (parkiety, podłogi, bieżnie i murawy spełniające najwyższe wymagania międzynarodowe);
• wyposażeniu hal i obiektów sportowych (bramki, siatki, sprzęt sportowy, kurtyny, kosze, itp.).Atutem firmy są kompletne rozwiązania, które dostarczają fachowcy Best Sport Pro. To profesjonalne planowanie i doradztwo, indywidualne rozwiązania i techniczny know-how oparty na najnowszej wiedzy. Firma legitymuje się również najlepszą jakością, potwierdzoną certyfikatami i atestami, terminowością produkcji i wykonywanych prac montażowych.

Atlas Arena w Łodzi. Trybuny teleskopowe wraz z siedziskami to również dzieło firmy z Żywca.Lista dotychczasowych realizacji jest najlepszym dowodem profesjonalizmu w branży, gdzie nie ma miejsca na żadne potknięcia. Dzięki nim w ciągu ostatnich lat firma zyskała doświadczenie i wiedzę niezbędną do podjęcia najambitniejszych projektów. Wymieńmy tylko niektóre z kilkudziesięciu realizacji:
• Stadion Cracovii, Kraków (15.000 widzów): siedziska na trybunach zewnętrznych;
• Sofia Arena, Bułgaria (12.500): trybuny stałe i teleskopowe, siedziska na hali głównej i treningowej;
• Atlas Arena, Łódź (12.500): trybuny teleskopowe i siedziska na trybunach teleskopowych;
• Ergo Arena, Gdańsk/Sopot (11.500): trybuny teleskopowe i siedziska na hali głównej i treningowej, sprzęt sportowy;
• Hala „Stulecia”, Wrocław (6.500): siedziska, trybuny stałe i teleskopowe:
• wyposażenie Stadionu Narodowego w Warszawie oraz Baltic Arena w Gdańsku;
• projekt, dostarczenie i zamontowanie stanowisk komentatorskich i prasowych na Euro 2012.Szczególne wrażenie robią aktualne wyzwania podjęte przez firmę: wyposażenie obiektów (hala lodowa) na zimowe igrzyska w Soczi, które odbędą się w 2014 roku oraz pomoc w modernizacji jednego z największych na świecie stadionów - brazylijskiej Maracany, gdzie już za dwa lata rozgrywany będzie finał Mundialu 2014, a w 2016 roku odbędzie się wielkie otwarcie letnich igrzysk olimpijskich.

Najlepsza jakość, potwierdzona certyfikatami, terminowość produkcji i prac traktujemy jako oczywistość w stosunku do klientów.
Zapraszamy do współpracy firmy branży budowlanej, inwestorów i projektantów, zajmujących się planowaniem i budową obiektów sportowych.
Michał Habdas
Prezes Best Sport Pro Sp. z o.o.
Ergo Arena w Gdańsku Sopocie.
Sofia Arena, Bułgaria. Trybuny, siedziska, nawierzchnie sportowe dostarczyła i zamontowała firma Best Sport Pro.