facebook

Nowa dyrektor zapowiada zmiany PDF Print Adres email
Społeczeństwo
Czwartek, 08 października 2009 09:21

Kierującą Powiatowym Urzędem Pracy w Żywcu jest Beata Kliś. Zmiany kadrowe nastąpiły po rezygnacji ze stanowiska Adama Papiernika.

dyrektorBeata Kliś ukończyła Zarządzanie w Administracji Samorządowej w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. W. Korfantego w Katowicach. Z pracą w publicznych służbach zatrudnienia związana jest od 1992 roku. W PUK- u zaczynała od stanowiska inspektora, poprzez kierownika referatu, kierownika działu, była zastępcą dyrektora, a od 16 czerwca pełni obowiązki dyrektora. Funkcję tą będzie piastowała do końca 2009 roku. Nowa dyrektor zapowiada zmiany.

- Zależy mi na tym, aby zmieniło się nastawienie ludzi do Powiatowego Urzędu Pracy. Chcę, aby urząd zmienił swój wizerunek, był bardziej przyjazny i otwarty na klienta. Staram się sukcesywnie wprowadzać zmiany, ale to dopiero moje początki na tym stanowisku, więc trudno mówić jak na razie o konkretach. Póki co postanowiłam ustalić inne punkty obsługi, które będą umożliwiały lepsze funkcjonowanie urzędu. Oczywiście zależy mi też na tym, aby moi pracownicy pracowali w dobrej atmosferze, a jednocześnie prawidłowo realizowali swoje zadania- informuje Beata Kliś.

Magdalena Wilczęga

 

Dodaj swój komentarz

Imię :
Komentarz :