facebook

Zimnik: komfort na cztery gwiazdki PDF Print Adres email
Turystyka
Środa, 26 września 2012 07:23

fot. Hotel ZimnikJuż wkrótce hotel Zimnik w Lipowej może stać się pierwszym na Żywiecczyźnie obiektem o czterogwiazdkowym standardzie.

 Zakończyła się rozbudowa hotelu Zimnik w Lipowej. Wraz z oddaniem do dyspozycji nowej części, tzw. „Komfort” z zapleczem SPA & Wellness obiekt zmienił się nie do poznania. Przybyło miejsc hotelowych, powstało nowoczesne zaplecze bankietowo–konferencyjne, a co najważniejsze - otwarto luksusowe centrum Spa & Wellness - Luksus Natury.

Do tej pory hotel dysponował 22 pokojami. Teraz swoją ofertę wzbogacił o kolejne 33. Wszystkie pomieszczenia są komfortowe i przestronne. Wśród nich są także pokoje trzyosobowe i luksusowe apartamenty z dwoma łazienkami. Cały obiekt jest przyjazny dla rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Sporym ułatwieniem jest winda, a już wkrótce gotowy będzie pokój koloru – czyli bawialnia dla najmłodszych. Goście przyzwyczajeni do poprzedniego standardu w dalszym ciągu mogą korzystać z tańszych pokoi umieszczonych w strefie „standard”, czyli w starej części hotelu. Największym atutem strefy bankietowo biznesowej jest nowoczesna sala na 300 osób. W razie konieczności można ją podzielić na dwie części, i organizować równolegle różne imprezy. Okazji nie powinno zabraknąć. - Zamierzamy wykorzystać to miejsce zarówno do organizowania konferencji i spotkań biznesowych, jak również pod wesela i imprezy okolicznościowe – tłumaczy Maciej Gubała dyrektor marketingu w hotelu Zimnik.

Pierwszych gości przyjęło już centrum Wellness. Najwięcej pochwał zebrał basen z przeciwprądem o niespotykanej mocy, która uniemożliwia dopłynięcie do brzegu. Goście mają do dyspozycji również sauny, jacuzzi i pokój relaksu. W tym ostatnim w odprężeniu pomagać ma m.in. koloroterapia. Jeszcze we wrześniu otwarta zostanie siłownia. Luksusowo prezentują się również gabinety kosmetyczne. Jest ich pięć: manicure, pedicure, zabiegi na ciało, twarz, oraz gabinet masażu. Magdalena Szwed, menadżer działu SPA, podkreśla, że dużym atutem tego miejsca są naturalne kosmetyki najwyższej jakości, które stosowane są do zabiegów. Między innymi dlatego zdecydowano się nadać centrum SPA miano „Luksus Natury”. – To najlepiej odzwierciedla filozofię tego miejsca – przyznaje Magdalena Szwed. – Reprezentuje ona nurt zdrowego trybu życia i życia w harmonii z naturą, z której bierzemy to, co najlepsze i oferujemy w formie luksusowej. Na razie największą popularnością strefy SPA cieszą się zabiegi odchudzające. Dlatego też właśnie na turnusach odchudzających – łączących zabiegi z odpowiednią dietą, hotel będzie się koncentrował w najbliższej przyszłości. Ciekawskich ucieszyć może fakt, że 9 września planowany jest Dzień Otwarty Centrum Spa&Wellness. (więcej o tym piszemy w dziale Zdrowie i Uroda).

To nie koniec zmian, jakie czekają na gości w Zimniku. Jesienią odnowione zostaną jeszcze pub i restauracja smaków. Mają odpowiadać klimatowi części komfort. Trwa również budowa dużego placu zabaw dla dzieci, a zimą dla hotelowych gości otwarty ma zostać wyciąg narciarski.

Tomasz Matlakiewicz

 

fot. Hotel Zimnik fot. Hotel Zimnik

fot. Hotel Zimnik fot. Hotel Zimnik fot. Hotel Zimnik fot. Hotel Zimnik fot. Hotel Zimnik fot. Hotel Zimnik fot. Hotel Zimnik fot. Hotel Zimnik fot. Hotel Zimnik fot. Hotel Zimnik

 

 

 

 

 

 

REKLAMA


mt_ignore

 

 

 
Komentarze (1)
1 Sobota, 29 września 2012 10:41
aga
Woowww

Dodaj swój komentarz

Imię :
Komentarz :