facebook

Galeria Kolorowa PDF Print Adres email
Firmowy Wizytownik
Środa, 03 października 2012 00:00

b_150_100_16777215_0___images_stories_2012-10_gk.jpgGaleria Kolorowa zlokalizowana na Osiedlu 700-lecia, w ciągu kilku miesięcy zyskała sobie spore grono bywalców.

 Na zakupy chętnie przychodzą tutaj mieszkańcy żywieckich osiedli, którzy do pawilonu, świetnie ulokowanego między blokami, a aleją Piłsudskiego, mają zaledwie kilka kroków. Nie tylko oni jednak upatrzyli sobie to miejsce. Chętnie zaglądają tutaj również mieszkańcy z innych części miasta i pozostałych gmin Żywiecczyzny. Nawet klienci ze Słowacji nie są tutaj rzadkością.
W ciągu kilku miesięcy Galeria Kolorowa tchnęła w to miejsce nowe życie. Ponure, szare pasaże, pamiętające jeszcze czasy minionej epoki, zastąpił nowoczesny pawilon, w którym swoje punkty ulokowały sklepy, butiki, restauracje, a nawet poczta. To miejsce stworzone z myślą o klientach, którzy chcą wygodnie i sprawnie robić swoje codzienne zakupy w jednym miejscu – bez konieczności poszukiwania miejsc parkingowych. - Dlatego tak zaprojektowaliśmy galerię, aby nasi klienci mogli szybko i sprawnie dokonywać codziennych zakupów, zapłacić rachunki, wysłać pocztę, kupić prezent, kwiaty, czy też wpaść na szybką przekąskę w barze lub restauracji – przekonuje Joanna Wójcik-Mirska. – Dla innych z kolei może to być okazja do przyjemnego spędzenia czasu, zrelaksowania się, spotkania ze znajomymi, bądź poznania nowych marek, których do tej pory w mieście nie było. Nasi handlowcy to ludzie z długoletnim doświadczeniem w branży, więc z pewnością każdy będzie się czuł tutaj miele widziany.
Jedną z nowych marek w mieście jest 5.10.15. - Uważnie patrzymy na świat dziecka, co pozwala nam projektować ubranka, w których maluchy nie tylko ładnie wyglądają, ale też wspaniale się czują. Nasz sklep oferuje starannie wykonane ubranka, buty i akcesoria dla przedszkolaka, gimnazjalisty i niemowlaka. Doskonale wiemy, że dzieci naprawdę szybko rosną i zmiana garderoby często staje się koniecznością. Dlatego dbamy o przystępne ceny naszych produktów, ale zawsze przy zachowaniu najwyższych standardów jakości - tak sklep reklamuje swoją ofertę.
Galeria wydaje swoją gazetkę, która już wkrótce trafi w ręce klientów. Dzięki niej czytelnicy będą mogli śledzić oferty ulokowanych tutaj sklepów, zapoznać się z aktualnościami i poznać zasady niezwykłego konkursu dla dzieci, w którym zwycięzcy mogą trafić na okładkę pisma. Być może Twoje dziecko zostanie twarzą miesiąca. Wkrótce również ruszy strona internetowa www.kolorowa.pl. Póki co, zachęcamy, aby odwiedzić i polubić facebookowy profil Galerii Kolorowa.

Galeria Kolorowa zaprasza:

Supermarket Euro
Poczta Polska
5.10.15
Drogeria Jaśmin
Apteka Słoneczna
Kwiaciarnia Dionea
Mr Hamburger
Restauracja Kolorowa
TOP Buty
Butik Claris Fashion

b_150_100_16777215_0___images_stories_2012-10_kolorowa_baner.jpg