facebook

By dziubeka - otwarcie w Liderze PDF Print Adres email
Zdrowie i Uroda
Poniedziałek, 26 listopada 2012 21:33

b_150_100_16777215_0___images_stories_2012-11_by_dziubeka.jpgBłyszcząca, bezpretensjonalna, bardzo kobieca… By dziubeka. Od soboty w Żywcu.

 

Nowe stoisko z biżuterią rusza w Galerii Lider w sobotę od godz. 10.00. Mieści się w pasażu głównym obok Lodomanii. Jak zwykle z okazji otwarcia nie zabraknie atrakcji. Planowane są m.in. pokazy i prezentacja biżuterii. Poprowadzi je projektantka marki - Anna Dziubek. Oprócz promocji cenowych zaplanowano również konkursy m.in:
• konkurs na najwyższy paragon,
• konkurs dla dzieci pt. „Moja Mama w biżuterii”
• konkurs na hasło reklamowe stoiska.
Do wygrania wartościowe bony i nagrody. Niespodzianki czekają również na pierwszych klientów. 

b_150_100_16777215_0___images_stories_2012-11_logo.jpg

By dziubeka
By dziubeka to polska firma oferująca naszyjniki, bransoletki, kolczyki, pierścionki i broszki. To biżuteria dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Cechują ją oryginalne wzornictwo, bogata kolorystyka, staranne wykonanie i szeroki wybór asortymentu, z myślą o klientach którzy z łatwością znajdą w ofercie marki ozdoby do noszenia na co dzień, na wieczorne wyjścia oraz na specjalne okazje. - Każdy sezon przynosi nowe kolekcje sygnowane logiem By dziubeka. Chcemy, by nasza biżuteria była dostępna dla każdej kobiety, która chce odświeżyć swój wizerunek lub po prostu poprawić sobie humor kupując wyjątkowy drobiazg - mówi Anna Dziubek projektantka marki. - To dlatego pracujemy nad różnorodnymi kolekcjami starając się wyznaczać trendy w świecie biżuterii. Cały czas otwieramy też nowe sklepy, nie tylko w największych polskich miastach, po to aby kobiety kochające modę mogły mieć przepiękną biżuterię w zasięgu ręki. Dlatego też, wspólnie z naszym partnerem, firmą Biyou - bizuteria dla Ciebie, tym razem w Żywcu otwieramy 1 grudnia kolejne stoisko z naszą biżuterią. Prezentujemy na nim pełny asortyment, w tym nowości z kolekcji Ceramika, Galaxy i Moulin Rouge.

TOMA

REKLAMA


mt_ignore

 

Dodaj swój komentarz

Imię :
Komentarz :