facebook

Bielizna w należytej oprawie PDF Print Adres email
Zdrowie i Uroda
Piątek, 22 lutego 2013 09:18

b_150_100_16777215_0___images_stories_2013-02_brigitte.jpgWpływa na zdrowie i samopoczucie, nie mówiąc o funkcjach estetycznych. Bielizna jest towarem, który zasługuje na specjalne traktowanie. Takie, jak w tym nowo otwartym salonie przy ul. Sienkiewicza w  Żywcu.

 

Na mapie miasta Żywca pojawił się zupełnie nowy punkt handlowy, który zapewne wzbudzi zainteresowanie płci pięknej. Od połowy stycznia, na ulicy Sienkiewicza, funkcjonuje Salon Bielizny Brigitte. Niby nic szczególnego, bo podobne sklepy funkcjonują w naszym mieście od lat, a jednak. Barbara Brączek, właścicielka sklepu, przekonuje, że wizyta w salonie szybko zweryfikuje to przekonanie.
Pierwsze wrażenie, to oryginalne, nawiązujące do stylu retro, wnętrze. Piękna, jasna aranżacja wnętrza, doskonale kontrastuje z wyrazistą bielizną. Nie ma tu krzyczących logotypów producentów bielizny. Znajdziemy natomiast pieczołowicie wybrane modele z różnych kolekcji czołowych polskich producentów. Wszystko ma być bowiem zgodne z ideą salonu Brigitte: różnorodne, wyjątkowe i wygodne.
- W naszym kraju przez ostatnie dziesięciolecia bielizna właściwie nie istniała – mówi pani Barbara. - Pełniła ona bowiem wyłącznie funkcję użytkową. Bielizna pełni natomiast znacznie ważniejsze funkcje – wpływa na zdrowie i samopoczucie, nie mówiąc już o jej funkcji estetycznej. Jak pokazują badania 85% kobiet nosi źle dobrane biustonosze, co może powodować różne dolegliwości.
W salonie Brigitte, obsługa doskonale zaznajomiona z tajnikami brafittingu, czyli profesjonalnego doboru biustonoszy, bezpłatnie doradzi każdej z klientek. - Nie zapominamy również o tym, iż bielizna, to również część mody – dodaje pani Barbara. - Podążamy zatem za sezonowością, cały czas uzupełniając asortyment o modele z nowych kolekcji. Zwracamy także dużą uwagę na walor estetyczny produktów, co doceniają już nie tylko klientki, ale również nasi pierwsi klienci.
Już niebawem salon planuje uruchomienie sklepu internetowego z kolekcją ponad 3000 produktów. Każdy z produktów będzie można niezobowiązująco zamówić internetowo i przymierzyć w sklepie stacjonarnym. Natomiast z okazji nadchodzącego Święta Zakochanych, salon bielizny Brigitte przygotował promocję na bieliznę z kolekcji „walentynkowej”.

Salon Bielizny Brigitte
Żywiec, ul. Sienkiewicza 4
www.brigitte.com.pl

b_150_100_16777215_0___images_stories_2013-02_brigitte2.jpg
REKLAMA


mt_ignore

 

Dodaj swój komentarz

Imię :
Komentarz :