facebook

Huczne pożegnanie lata PDF Print Adres email
Demo content
Wtorek, 15 września 2015 09:36

img_9597 Było sportowo, muzycznie i kolorowo. Atrakcji podczas II Dni Gminy Radziechowy-Wieprz nie brakowało.

Zaczęło się w piątek 11 września na sportowo, kiedy juniorzy, oldboye i strażacy stanęli do piłkarskich rozgrywek o puchar Wójta Gminy. Górą był Wieprz. W swoich kategoriach wygrywali uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Klicha w Wieprzu, strażacy OSP Wieprz oraz drużyna OLDBOYE Wieprz.
Najwięcej jednak działo się drugiego dnia na obiektach sportowych w Wieprzu. Koncertowe popołudnie otworzył zespół Jodełki. Po nich na scenie pojawiali się instruktorzy zumby, rewelacyjne szkolne kabarety i muzycy. Wystąpiła Joanna Pytlarczyk, zespół Rezerwa, Moon Expression i główny punkt wieczoru: The Postman z najlepszymi kawałkami Beatlesów i Czerwonych Gitar. Huczny wieczór zakończyła grubo po północy dyskoteka z DJ Krissem.
Nie zapomniano również o najmłodszych. Dzieciaki szalały się na dmuchańcach, a na stoisku Żywca Zdroju do późnych godzin wieczornych mogły brać udział w zajęciach plastycznych i zabawach ze Zdrojkiem. Podobnie jak przed rokiem Żywiec Zdrój był głównym partnerem imprezy. - Cieszę się, że nasza gmina zyskała sąsiada i partnera, który angażuje się również na rzecz środowiska, w którym funkcjonuje – stwierdził Maciej Mika. - Z tym większą radością czekam na kolejne wspólne inicjatywy, które z pewnością zaowocują korzyściami, zarówno dla firmy Żywiec Zdrój S.A. jak i mieszkańców gminy Radziechowy-Wieprz.

img_8685 img_8740 img_8742 img_9603 img_8799 img_9292 img_9374 img_9459 img_9475 img_9518 img_9550  

 

Dodaj swój komentarz

Imię :
Komentarz :