facebook

Ekokarlik po raz drugi PDF Print Adres email
Ekologia
Czwartek, 29 września 2016 14:11

logo_karlik_2016Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach ogłasza drugą edycję Konkursu „EKOKARLIK”.

Fundusz chce w ten sposób wyróżnić przedsiębiorstwa, spółdzielnie oraz jednostki samorządu terytorialnego, samorządu gospodarczego z terenu województwa śląskiego, realizujące szeroko pojęte przedsięwzięcia z zakresu ochrony środowiska. Nagrodami będą: statuetka i tytuł „EKOKARLIK” oraz możliwość posługiwania się logo konkursu i zdobytym tytułem.
Celem Konkursu jest promocja etyki ekologicznej w działaniach na rzecz środowiska, ukazywanie różnorodności rozwiązań w ochronie środowiska oraz zachęcanie do podejmowania działań na jej rzecz. Powołane przez Zarząd Funduszu Jury na podstawie zgłoszeń dokona wyboru laureatów. Zgłoszenia można składać do końca października. Regulamin oraz karty zgłoszeniowe dostępne są na stronie: www.wfosigw.katowice.pl.

Tomasz Matlakiewiczmt_ignore

Treści zawarte w publikacji nie stanowią oficjalnego stanowiska organów Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach

 

Dodaj swój komentarz

Imię :
Komentarz :