facebook

Spa & Wellness w zasięgu ręki PDF Print Adres email
Zdrowie i Uroda
Czwartek, 10 listopada 2011 09:22

(foto:hoteldebina.pl)- Nie trzeba już wyjeżdżać, by skorzystać z Jacuzzi, bądź nowoczesnej sauny. Można skorzystać ze Spa & Wellness w hotelu Dębina. To pierwsza tego typu oferta w mieście - przekonują właściciele obiektu.

Od października mieszkańcy Żywca, turyści i biznesmeni odwiedzający nasze miasto, mogą korzystać z nowo otwartego na Dębinie Centrum Spa & Wellness. Wyposażone zostało w saunę fi ńską – suchą, o względnie niskiej wilgotności powietrza oraz saunę infrared – niskotemperaturową, gdzie dzięki wykorzystaniu promienników podczerwieni ciało ogrzewane jest od „wewnątrz”. - Infrasauna stanowi doskonałą rozgrzewkę przed treningiem, a także jako przygotowanie do masażu. Przynosi również ulgę przy bólach głowy, pleców, skręceniach,zapaleniach i chorobach zwyrodnieniowych stawów – zachwalają swoją ofertę na stronie internetowej właściciele Dębiny. Dodatkowo miejsce posiada siedmioosobową wannę z hydromasażem, bodydetox oraz profesjona(foto: hoteldebina.pl)lny gabinet masażu. Uzupełnieniem tych atrakcji jest oferta popularnej diety dr Ewy Dąbrowskiej, która wskazana jest dla chorych z zaburzeniami metabolicznymi takimi jak: nadwaga, otyłość, nadciśnienie, miażdżyca i wiele innych…

Dodajmy, że niedawno Hotel Dębina wygrał starania o przyznanie trzech gwiazdek. To pierwszy od drugiej wojny światowej, hotel na terenie Żywca, który może się pochwalić trzema gwiazdkami. Do dyspozycji gości jest 18 komfortowo wyposażonych pokoi z całodobową recepcją, z gustownym Coctail Barem oraz nową Restauracją. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor LCD, telefon, dostęp do Internetu bezprzewodowego oraz balkony z widokiem na stary, dębowy park żywiecki.

(foto: hoteldebina.pl)


TOMA

ZA CO DOSTAJE SIĘ TRZY GWIAZDKI?

- Najtrudniejsze jest stworzenie miejsca, które oprócz atrakcyjnego wystroju spełni wymagania kategoryzacyjne zapisane w ustawie. Jest ich kilkadziesiąt, m.in.: określona powierzchnia pokoi, odpowiednie wyposażenie, oświetlenie, wystrój łazienek i sypialni, nowe technologie oraz dostęp do konkretnych usług. Bardzo dużą uwagę Komisja Kategoryzacyjna zwraca na standard przygotowanych pokoi, czyli: ergonomię, estetykę, kulturę obsługi i elegancję – wylicza Jerzy Barabasz, właściciel obiektu.

 

Dodaj swój komentarz

Imię :
Komentarz :