facebook

Ogród który leczy i rozwija PDF Print Adres email
Zdrowie i Uroda
Poniedziałek, 10 czerwca 2013 08:15

Czytaj dalej...Jeszcze niedawno były tutaj powojskowe magazyny i garaże. Dziś jest tu jak w bajce. Można spacerować, jeździć na wózkach inwalidzkich oraz rowerach rehabilitacyjnych i uczyć się chodzenia po różnych nawierzchniach. Niezwykły ogród terapeutyczno-edukacyjny otwarto 31 maja w Żywcu.

Czytaj dalej...
 
Wyszczuplające domowe SPA – sposób na cellulit PDF Print Adres email
Zdrowie i Uroda
Piątek, 05 kwietnia 2013 09:45

 Czytaj dalej...Wielkimi krokami zbliża się sezon bikini, który niejedna z nas powita zapewne z mieszanymi uczuciami. Niedoskonałości skóry powodują, że w stroju kąpielowym nie czujemy się swobodnie i atrakcyjnie. Na szczęście mamy jeszcze trochę czasu by zadbać o kondycję i wygląd naszej skóry.

Czytaj dalej...
 
Żywiec: wszystko o cukrzycy PDF Print Adres email
Zdrowie i Uroda
Piątek, 05 kwietnia 2013 07:31

Czytaj dalej...Podwyższony cukier – czy to już cukrzyca? Czy można jej uniknąć? Co robić w sytuacji, kiedy nasi rodzice lub rodzeństwo już zachorowali? Odpowiedzi na te pytania poznamy w sobotę 6 kwietnia. Filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Żywcu zaprasza na wykład pt. Wszystko, co powinniśmy wiedzieć o cukrzycy.

Czytaj dalej...
 
Bielizna w należytej oprawie PDF Print Adres email
Zdrowie i Uroda
Piątek, 22 lutego 2013 09:18

Czytaj dalej...Wpływa na zdrowie i samopoczucie, nie mówiąc o funkcjach estetycznych. Bielizna jest towarem, który zasługuje na specjalne traktowanie. Takie, jak w tym nowo otwartym salonie przy ul. Sienkiewicza w  Żywcu.

Czytaj dalej...
 
Zimno? Czas na masło karite! PDF Print Adres email
Zdrowie i Uroda
Czwartek, 17 stycznia 2013 16:34

 Czytaj dalej...Nie tylko latem musimy pamiętać o zabezpieczeniu skóry przed czynnikami zewnętrznymi. Dobrej ochrony potrzebuje ona również zimą, szczególnie te części ciała, które są bezpośrednio narażone na mróz i wiatr. Pomóc może nam masło z afrykańskiego drzewa Karite.

Czytaj dalej...
 
Mydlarnia u Franciszka PDF Print Adres email
Zdrowie i Uroda
Wtorek, 04 gruddnia 2012 10:10

Czytaj dalej...Tego jeszcze nie było. Od listopada działa w Żywcu Mydlarnia u Franciszka. Sklep mieści się w rynku a przechodniów do jego odwiedzenia zachęca nie tylko intrygująca nazwa, ale również niebanalny wystrój. Otwarte od poniedziałku do piątku od 9.00 do 18.00 (w soboty do 16.00). Zajrzeliśmy do środka i porozmawialiśmy z jego właścicielką Urszulą Gacek.

Czytaj dalej...
 
By dziubeka - otwarcie w Liderze PDF Print Adres email
Zdrowie i Uroda
Poniedziałek, 26 listopada 2012 21:33

Czytaj dalej...Błyszcząca, bezpretensjonalna, bardzo kobieca… By dziubeka. Od soboty w Żywcu.

Czytaj dalej...
 
Muszkieterzy zbierali krew PDF Print Adres email
Zdrowie i Uroda
Wtorek, 23 października 2012 08:48

Blisko 220 litrów krwi oddali mieszkańcy województwa śląskiego w ramach kampanii „Zbieramy Krew dla Polski”. Akcję honorowego krwiodawstwa zorganizowała, już po raz piąty, Grupa Muszkieterów, zrzeszająca właścicieli sklepów Intermarché i Bricomarché, oraz Polski Czerwony Krzyż.

Czytaj dalej...
 
Thermolifting recepta na młodość PDF Print Adres email
Zdrowie i Uroda
Piątek, 19 października 2012 09:04

Czytaj dalej...Napięta i naprężona skóra, wymodelowana sylwetka i ujędrniony biust. Thermolifting dzięki promieniowaniu podczerwonemu potrafi zdziałać cuda. Jedyne na Podbeskidziu tak nowoczesne urządzenie do termoliftingu znajduje się w Centrum Kosmetologii Estetycznej Prestige w Jeleśni.

Czytaj dalej...
 
Aby przedszkolaki piły wodę PDF Print Adres email
Zdrowie i Uroda
Wtorek, 16 października 2012 06:43

 Czytaj dalej...Rusza IV edycja ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Mamo, Tato, wolę wodę!” Do udziały zaproszone są wszystkie przedszkola z województw śląskiego i dolnośląskiego.

Czytaj dalej...
 
Radiofrekwencja – lifting bez skalpela PDF Print Adres email
Zdrowie i Uroda
Wtorek, 09 października 2012 06:57

Czytaj dalej...Radiofrekwencja przeciwdziałając rozluźnianiu się włókien kolagenowych, stanowiących rusztowanie dla skóry zapewnia jej długotrwałą jędrność i elastyczność. Zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych dają duże efekty przy działaniach odmładzających i wyszczuplających.

Czytaj dalej...
 


Strona 2 z 3